logo

Nazir və komitə sədrlərinin fevral ayında vətəndaşların qəbulu CƏDVƏLİ

09:49 29-01-2024 | icon 609
Nazir və komitə sədrlərinin fevral ayında vətəndaşların qəbulu CƏDVƏLİ

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2024-cü ilin fevral ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

 

 

YeniAvropa  həmin cədvəli təqdim edir: 

 

 

 

S/n

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumunun rəhbəri

Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulun keçirildiyi

gün

1.

Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

Kürdəmir

Kürdəmir, Ucar, Zərdab

01

2.

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli

Şamaxı

Şamaxı, Ağsu, İsmayıllı, Qobustan

02

3.

Baş prokuror

Kamran Əliyev

Saatlı

Saatlı, Sabirabad, Biləsuvar, Cəbrayıl

09

4.

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev

İsmayıllı

İsmayıllı, Ağsu

09

5.

Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

Ağdaş

Ağdaş, Yevlax, Bərdə, Göyçay, Ucar, Zərdab, Qəbələ

09

6.

Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev

Xaçmaz

Xaçmaz, Quba, Qusar

09

7.

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

Siyəzən

Siyəzən, Şabran, Xızı

09

8.

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

Xaçmaz

Xaçmaz, Quba, Qusar, Şabran, Siyəzən

14

9.

Azərbaycan Respublikasının Məhkəmə-Hüquq Şurasının sədri

İnam Kərimov

Masallı

Masallı, Yardımlı

15

10.

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

Füzuli

(Horadiz şəhəri)

Füzuli, Beyləqan, Xocavənd

16

11.

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

Salyan

Salyan, Neftçala

16

12.

Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyinin sədri

Zaur Mikayılov

Naftalan

Naftalan, Goranboy, Xocalı

16

13.

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

Bərdə

Bərdə, Tərtər

19

14.

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev

Ağdaş

Ağdaş, Ağsu, Kürdəmir

21

 

15.

“Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

Masallı

Masallı, Yardımlı

21

16.

Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

Saatlı

Saatlı, Sabirabad, İmişli, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd

22

17.

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri Şahin Bağırov

Sumqayıt

Sumqayıt, Abşeron, Qubadlı

22

18.

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

Yevlax

Yevlax, Mingəçevir, Naftalan, Goranboy, Xocalı

22

19.

Elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

Beyləqan

Beyləqan, İmişli, Saatlı, Sabirabad, Xocavənd

23

20.

Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

Ucar

Ucar, Zərdab, Kürdəmir

23

21.

İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

Cəlilabad

Cəlilabad, Masallı, Lerik, Yardımlı

23

22.

Kənd təsərrüfatı naziri

Məcnun Məmmədov

Bərdə

Bərdə, Tərtər

23

23.

Mədəniyyət naziri

Adil Kərimli

Salyan

Salyan, Şirvan, Hacıqabul, Biləsuvar, Neftçala

23

24.

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Mürsəl İbrahimov

Saatlı

Saatlı, Sabirabad, İmişli, Beyləqan, Xocavənd

23

25.

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

Abşeron

Abşeron, Xızı, Zəngilan

23

26.

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

İmişli

İmişli, Beyləqan

28

27.

Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

Yardımlı

Yardımlı, Masallı

28

 

Vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.