logo

Nazir və komitə sədrlərinin yanvar ayı üçün vətəndaşların qəbulu CƏDVƏLİ

12:32 26-12-2022 | icon 735
Nazir və komitə sədrlərinin yanvar ayı üçün vətəndaşların qəbulu CƏDVƏLİ

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2023-cü ilin yanvar ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb. 

 

 

YeniAvropa  həmin cədvəli təqdim edir:

 

 

     

S/n

Qəbulun keçirildiyi şəhər, rayon

Əhatə olunan şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu

Qəbulun keçirildiyi gün

  1.             

İsmayıllı

İsmayıllı, Ağsu

Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

05

  1.             

Xızı

Xızı, Siyəzən

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

09

  1.             

Sabirabad

Sabirabad, Saatlı, İmişli, Cəbrayıl

Baş prokuror

Kamran Əliyev

12

  1.             

Xaçmaz

Xaçmaz, Şabran

Kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

12

  1.             

Tovuz

Tovuz, Qazax, Ağstafa, Şəmkir, Gədəbəy, Daşkəsən

Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev

12

  1.             

Sumqayıt

Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Qubadlı, Zəngilan

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli

12

  1.             

Yevlax

Yevlax, Naftalan, Goranboy, Xocalı

Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

13

  1.             

Şamaxı

Şamaxı, Qobustan

Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

14

  1.             

Abşeron

Abşeron, Zəngilan

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

16

10.   

Şabran

Şabran, Xaçmaz

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

16

11.

Neftçala

Neftçala, Salyan, Biləsuvar

Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

18

12.

Xızı

Xızı, Siyəzən, Şabran

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

18

13.

Abşeron

Abşeron, Sumqayıt, Xızı, Qubadlı, Zəngilan

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

25

14.

Qəbələ

Qəbələ, Şəki, Oğuz, Qax, Zaqatala, Balakən

Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

26

15.

Sabirabad

Sabirabad, Şirvan, Hacıqabul, Saatlı

Mədəniyyət naziri vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Adil Kərimli

26

16.

Goranboy

Goranboy, Naftalan, Xocalı

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Şahin Bağırov

26

17.

Salyan

Salyan, Şirvan, Hacıqabul, Neftçala

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

26

18.

Göyçay

Göyçay, Ağdaş

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

26

19.  

Naftalan

Naftalan, Goranboy, Xocalı

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev

27

20.

Sumqayıt

Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Qubadlı, Zəngilan

Elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

27

21.

Şamaxı

Şamaxı, Qobustan

Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

27

22.

Şirvan

Şirvan, Hacıqabul

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

27

23.

Neftçala

Neftçala, Salyan

İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

27

24.

Şəki

Şəki, Qax

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

27

25.

Mingəçevir

Mingəçevir, Yevlax, Ağdaş

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

27

26.

İsmayıllı

İsmayıllı, Ağsu

“Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

27

27.

Salyan

Salyan, Neftçala

“Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

27

28.

Yevlax

Yevlax, Ağdaş, Göyçay

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev

30

Vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.