logo

Avqust ayında nazir və komitə sədrlərinin qəbul günləri açıqlandı

16:13 25-07-2022 | icon 763
Avqust ayında nazir və komitə sədrlərinin qəbul günləri açıqlandı

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2022-ci ilin avqust ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

 

 YeniAvropa həmin cədvəli təqdim edir: 

 

  Qeyd edək ki, vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

 

 

S/n

Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu

Qəbulun keçirildiyi gün

1.

Gədəbəy

Gədəbəy, Şəmkir

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

01

2.  

Ucar

Ucar, Kürdəmir, Göyçay, Zərdab

Baş prokuror

Kamran Əliyev

03

3.  

Hacıqabul

Hacıqabul, Şirvan

gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

03

4.  

Abşeron

Abşeron, Zəngilan

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

03

5.   

Lənkəran

Lənkəran, Astara, Lerik

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

04

6. 

Xaçmaz

Xaçmaz, Quba, Qusar, Şabran, Siyəzən

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

04

7.

Qəbələ

Qəbələ, Oğuz

iqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

05

8.  

Quba

Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı

rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev

05

9. 

Hacıqabul

Hacıqabul, Şirvan

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

05

    10.    

Oğuz

Oğuz, Şəki, Qəbələ

Baş prokuror

Kamran Əliyev

09

   11.

Qazax

Qazax, Ağstafa, Tovuz

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Şahin Bağırov

09

12. 

Gəncə

Gəncə, Samux, Kəlbəcər

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev

12

13.  

Qusar

Qusar, Quba

“Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

17

14.   

Şamaxı

Şamaxı, Qobustan, Ağsu, İsmayıllı

Baş prokuror

Kamran Əliyev

18

15.  

Biləsuvar

Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl

ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev

19

16.   

Qəbələ

Qəbələ, Oğuz

fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

19

17.   

Balakən

Balakən, Zaqatala

kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

19

18.   

Zaqatala

Zaqatala, Balakən

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

19

19.   

Qax

Qax, Şəki

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

19

20.    

Göyçay

Göyçay, Ucar, Zərdab

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

19

21.   

Şəki

Şəki, Qax

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli

19

22.  

Şamaxı

Şamaxı, Qobustan, Ağsu, İsmayıllı

təhsil naziri

Emin Əmrullayev

24

23 

Lənkəran

Lənkəran, Astara, Lerik

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

25

24. 

Şəki

Şəki, Balakən, Qax, Qəbələ, Oğuz, Zaqatala

daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

26

25.

Şirvan

Şirvan, Hacıqabul

Baş prokuror

Kamran Əliyev

26

26.

Xızı

Xızı, Siyəzən

əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

26

27.

Şirvan

Şirvan, Hacıqabul, Salyan

ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

30

28.  

Göyçay

Göyçay, Ağdaş

energetika naziri

Pərviz Şahbazov

31

29.  

Ağstafa

Ağstafa, Qazax, Tovuz

mədəniyyət naziri

Anar Kərimov

31

30.

Quba

Quba, Qusar

“Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

31